Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MN13812SQ with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MN13812SQ with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
MN13812SQ
| Part No | MN13812SQ |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Description | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.8V TO92 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
|---|---|
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Bulk |
| Supplier Device Package: | TO-92 |
| Number of Voltages Monitored: | 1 |
| Reset Timeout: | 3 µs Typical |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Supervisor CMOS Inverted 1 Channel TO-92 |
| Voltage - Threshold: | 3.8V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Output: | CMOS Inverted |
| Series: | - |
| Base Part Number: | MN138* |
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Reset: | Active Low |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C (TA) |
Introduce
We can supply MN13812SQ , send us a request quote to request MN13812SQ pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MN13812SQ.The price and lead time for MN13812SQ depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part MN13812SQ.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Related parts for MN13812SQ
| Image | Part Number | Manufacturers | Description | View |
|---|---|---|---|---|
![]() |
MN1381-C | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.0V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-E | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.2V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-G | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.4V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-J | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.6V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-L | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 3.0V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-N | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 3.4V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-Q | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 3.8V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-S | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 4.2V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-U | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 4.6V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-C | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.0V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-E | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.2V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-G | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.4V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-L | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-N | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.4V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-Q | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.8V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-S | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.2V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-U | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.6V TO92 | RFQ >> |
| MN13811S-C | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SE | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SEU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.2V TO-9 | RFQ >> | |
| MN13811SGU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SL | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SLU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SN | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SQU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.8V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SS | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SSU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SUX | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.6V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812-C | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812-E | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812-G | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.4V TO92 | RFQ >> | |
![]() |
MN13812-J | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.6V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13812-L | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.0V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13812-N | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.4V TO92 | RFQ >> |
| MN13812-Q | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.8V TO92 | RFQ >> | |
![]() |
MN13812-S | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 4.2V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13812-U | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 4.6V TO92 | RFQ >> |
| MN13812SC | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SE | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SG | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SGU | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.4V TO-9 | RFQ >> | |
| MN13812SJ | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.6V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SJU | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.6V TO-9 | RFQ >> | |
| MN13812SL | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SN | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SQ | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.8V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SS | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 4.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN1381SC | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.0V TO-92 | RFQ >> | |
| MN1381SCU | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.0V TO-92 | RFQ >> | |
| MN1381SE | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.2V TO-92 | RFQ >> |






