Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MN13811-L with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MN13811-L with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
MN13811-L
| Part No | MN13811-L |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Description | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
|---|---|
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Bulk |
| Supplier Device Package: | TO-92 |
| Number of Voltages Monitored: | 1 |
| Reset Timeout: | 35 µs Typical |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailed Description: | Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel TO-92 |
| Voltage - Threshold: | 3V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Output: | Open Drain or Open Collector |
| Series: | - |
| Base Part Number: | MN138* |
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Reset: | Active High |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C (TA) |
Introduce
We can supply MN13811-L , send us a request quote to request MN13811-L pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MN13811-L.The price and lead time for MN13811-L depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part MN13811-L.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Related parts for MN13811-L
| Image | Part Number | Manufacturers | Description | View |
|---|---|---|---|---|
![]() |
MN1381-C | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.0V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-E | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.2V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-G | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.4V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-J | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.6V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-L | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 3.0V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-N | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 3.4V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-Q | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 3.8V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-S | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 4.2V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-U | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 4.6V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-C | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.0V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-E | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.2V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-G | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.4V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-L | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-N | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.4V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-Q | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.8V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-S | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.2V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-U | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.6V TO92 | RFQ >> |
| MN13811S-C | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SE | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SEU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.2V TO-9 | RFQ >> | |
| MN13811SGU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SL | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SLU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SN | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SQU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.8V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SS | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SSU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SUX | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.6V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812-C | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812-E | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812-G | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.4V TO92 | RFQ >> | |
![]() |
MN13812-J | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.6V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13812-L | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.0V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13812-N | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.4V TO92 | RFQ >> |
| MN13812-Q | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.8V TO92 | RFQ >> | |
![]() |
MN13812-S | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 4.2V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13812-U | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 4.6V TO92 | RFQ >> |
| MN13812SC | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SE | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SG | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SGU | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.4V TO-9 | RFQ >> | |
| MN13812SJ | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.6V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SJU | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.6V TO-9 | RFQ >> | |
| MN13812SL | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SN | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SQ | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.8V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SS | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 4.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN1381SC | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.0V TO-92 | RFQ >> | |
| MN1381SCU | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.0V TO-92 | RFQ >> | |
| MN1381SE | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.2V TO-92 | RFQ >> |





