Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MN13811SE with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MN13811SE with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
MN13811SE
| Part No | MN13811SE |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Description | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.2V TO92 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
|---|---|
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Bulk |
| Supplier Device Package: | TO-92 |
| Number of Voltages Monitored: | 1 |
| Reset Timeout: | 160 µs Typical |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel TO-92 |
| Voltage - Threshold: | 2.2V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Output: | Open Drain or Open Collector |
| Series: | - |
| Base Part Number: | MN138* |
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Reset: | Active High |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C (TA) |
Introduce
We can supply MN13811SE , send us a request quote to request MN13811SE pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MN13811SE.The price and lead time for MN13811SE depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part MN13811SE.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Related parts for MN13811SE
| Image | Part Number | Manufacturers | Description | View |
|---|---|---|---|---|
![]() |
MN1381-C | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.0V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-E | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.2V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-G | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.4V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-J | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.6V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-L | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 3.0V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-N | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 3.4V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-Q | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 3.8V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-S | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 4.2V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-U | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 4.6V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-C | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.0V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-E | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.2V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-G | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.4V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-L | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-N | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.4V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-Q | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.8V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-S | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.2V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-U | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.6V TO92 | RFQ >> |
| MN13811S-C | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SE | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SEU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.2V TO-9 | RFQ >> | |
| MN13811SGU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SL | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SLU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SN | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SQU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.8V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SS | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SSU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SUX | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.6V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812-C | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812-E | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812-G | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.4V TO92 | RFQ >> | |
![]() |
MN13812-J | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.6V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13812-L | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.0V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13812-N | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.4V TO92 | RFQ >> |
| MN13812-Q | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.8V TO92 | RFQ >> | |
![]() |
MN13812-S | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 4.2V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13812-U | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 4.6V TO92 | RFQ >> |
| MN13812SC | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SE | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SG | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SGU | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.4V TO-9 | RFQ >> | |
| MN13812SJ | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.6V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SJU | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.6V TO-9 | RFQ >> | |
| MN13812SL | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SN | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SQ | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.8V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SS | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 4.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN1381SC | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.0V TO-92 | RFQ >> | |
| MN1381SCU | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.0V TO-92 | RFQ >> | |
| MN1381SE | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.2V TO-92 | RFQ >> |






