Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MN13811SGU with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MN13811SGU with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
MN13811SGU
| Part No | MN13811SGU |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Description | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.4V TO92 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
|---|---|
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Bulk |
| Supplier Device Package: | TO-92 |
| Number of Voltages Monitored: | 1 |
| Reset Timeout: | 100 µs Typical |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel TO-92 |
| Voltage - Threshold: | 2.4V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Output: | Open Drain or Open Collector |
| Series: | - |
| Base Part Number: | MN138* |
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Other Names: | MN13811SG MN13811SG-ND |
| Reset: | Active High |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C (TA) |
Introduce
We can supply MN13811SGU , send us a request quote to request MN13811SGU pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MN13811SGU.The price and lead time for MN13811SGU depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part MN13811SGU.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Related parts for MN13811SGU
| Image | Part Number | Manufacturers | Description | View |
|---|---|---|---|---|
![]() |
MN1381-C | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.0V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-E | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.2V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-G | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.4V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-J | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.6V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-L | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 3.0V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-N | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 3.4V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-Q | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 3.8V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-S | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 4.2V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN1381-U | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 4.6V TO-92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-C | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.0V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-E | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.2V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-G | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.4V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-L | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-N | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.4V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-Q | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.8V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-S | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.2V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13811-U | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.6V TO92 | RFQ >> |
| MN13811S-C | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SE | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SEU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.2V TO-9 | RFQ >> | |
| MN13811SGU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 2.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SL | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SLU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SN | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SQU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 3.8V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SS | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SSU | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13811SUX | Panasonic | VOLT DETECT IC N-CH OD 4.6V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812-C | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812-E | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812-G | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.4V TO92 | RFQ >> | |
![]() |
MN13812-J | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.6V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13812-L | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.0V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13812-N | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.4V TO92 | RFQ >> |
| MN13812-Q | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.8V TO92 | RFQ >> | |
![]() |
MN13812-S | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 4.2V TO92 | RFQ >> |
![]() |
MN13812-U | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 4.6V TO92 | RFQ >> |
| MN13812SC | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SE | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SG | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SGU | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.4V TO-9 | RFQ >> | |
| MN13812SJ | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.6V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SJU | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 2.6V TO-9 | RFQ >> | |
| MN13812SL | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.0V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SN | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.4V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SQ | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 3.8V TO92 | RFQ >> | |
| MN13812SS | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS IV 4.2V TO92 | RFQ >> | |
| MN1381SC | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.0V TO-92 | RFQ >> | |
| MN1381SCU | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.0V TO-92 | RFQ >> | |
| MN1381SE | Panasonic | VOLT DETECT IC CMOS 2.2V TO-92 | RFQ >> |






