Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy STLUX325A with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy STLUX325A with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
STLUX325A
| Part No | STLUX325A |
|---|---|
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Description | IC DIGITAL CTLR PWM 32VFQFPN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | Lighting |
|---|---|
| Package / Case: | 32-VQFN Exposed Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tray |
| Supplier Device Package: | 32-VFQFPN (5x5) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Lighting PMIC 32-VFQFPN (5x5) |
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 5.5 V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Current - Supply: | - |
| Other Names: | 497-15941 STLUX325A-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
Introduce
We can supply STLUX325A , send us a request quote to request STLUX325A pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number STLUX325A.The price and lead time for STLUX325A depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part STLUX325A.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






