Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PT7M6129CLC4EX with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy PT7M6129CLC4EX with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
PT7M6129CLC4EX
| Part No | PT7M6129CLC4EX |
|---|---|
| Manufacturer | Diodes Incorporated |
| Description | IC SUPERVSOR 2.9V SC70-4 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| Output: | Push-Pull, Totem Pole |
| Series: | - |
| Number of Voltages Monitored: | 1 |
| Reset Timeout: | 200 µs Maximum |
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel |
| Voltage - Threshold: | 2.9V |
| Reset: | Active Low |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
Introduce
We can supply PT7M6129CLC4EX , send us a request quote to request PT7M6129CLC4EX pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PT7M6129CLC4EX.The price and lead time for PT7M6129CLC4EX depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part PT7M6129CLC4EX.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





