Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ZA5073-2.5 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ZA5073-2.5 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
ZA5073-2.5
| Part No | ZA5073-2.5 |
|---|---|
| Manufacturer | MPD (Memory Protection Devices) |
| Description | CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| Color: | Black |
| Series: | - |
| Type: | Cable, Auto Power Plug to 2.5mm DC Plug |
| Other Names: | Q1077065 ZA507325 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Cable, Auto Power Plug to 2.5mm DC Plug Cigarette Lighter Assembly 12V 5A 6' (1.83m) Cord, ABS, Fused, LED Indicator Black |
| Specifications: | 6' (1.83m) Cord, ABS, Fused, LED Indicator |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Voltage - Rated: | 12V |
| Current Rating: | 5A |
Introduce
We can supply ZA5073-2.5 , send us a request quote to request ZA5073-2.5 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ZA5073-2.5.The price and lead time for ZA5073-2.5 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part ZA5073-2.5.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






