Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy XDL09-9-204 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy XDL09-9-204 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
XDL09-9-204
| Part No | XDL09-9-204 |
|---|---|
| Manufacturer | Anaren |
| Description | INDUCTOR DELAY LINE 20.25NS SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Tolerance: | ±0.40nS |
|---|---|
| Package / Case: | Nonstandard, 3 Lead |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Current: | 100mA |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | 20.25ns ±0.40nS Inductor Delay Line 100mA 50 Ohms Nonstandard, 3 Lead |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | Xinger® |
| DC Resistance (DCR): | - |
| Delay Time: | 20.25ns |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 85°C |
Introduce
We can supply XDL09-9-204 , send us a request quote to request XDL09-9-204 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number XDL09-9-204.The price and lead time for XDL09-9-204 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part XDL09-9-204.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





