Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy X9523V20I-AT1 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy X9523V20I-AT1 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
X9523V20I-AT1
| Part No | X9523V20I-AT1 |
|---|---|
| Manufacturer | Intersil |
| Description | IC DCP DUAL EEPROM MEM 20-TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Number of Channels: | 2 |
| Supplier Device Package: | 20-TSSOP |
| Data Rate: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailed Description: | Laser Driver IC 2 Channel 2.7 V ~ 5.5 V 20-TSSOP |
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Current - Modulation: | - |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Base Part Number: | X9523 |
| Current - Supply: | 1.5mA |
| Type: | Laser Diode Controller (Fiber Optic) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
Introduce
We can supply X9523V20I-AT1 , send us a request quote to request X9523V20I-AT1 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number X9523V20I-AT1.The price and lead time for X9523V20I-AT1 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part X9523V20I-AT1.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






