Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy X5323PI-4.5A with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy X5323PI-4.5A with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
X5323PI-4.5A
| Part No | X5323PI-4.5A |
|---|---|
| Manufacturer | Intersil |
| Description | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
|---|---|
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Tube |
| Supplier Device Package: | 8-PDIP |
| Number of Voltages Monitored: | 1 |
| Reset Timeout: | 100 ms Minimum |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailed Description: | Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel 8-PDIP |
| Voltage - Threshold: | 4.63V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Output: | Open Drain or Open Collector |
| Series: | - |
| Base Part Number: | X5323 |
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Reset: | Active Low |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
Introduce
We can supply X5323PI-4.5A , send us a request quote to request X5323PI-4.5A pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number X5323PI-4.5A.The price and lead time for X5323PI-4.5A depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part X5323PI-4.5A.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Related parts for X5323PI-4.5A
| Image | Part Number | Manufacturers | Description | View |
|---|---|---|---|---|
| X5323P | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323P-2.7 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323P-2.7A | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323P-4.5A | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323PI | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323PI-2.7 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323PI-2.7A | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323PI-4.5A | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323PIZ | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323PIZ-2.7 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323PIZ-2.7A | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323PIZ-4.5A | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323PZ | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323PZ-2.7 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323PZ-2.7A | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
| X5323PZ-4.5A | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-DIP | RFQ >> | |
![]() |
X5323S8 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8-2.7 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8-2.7A | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8-2.7AT1 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8-2.7T1 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8-4.5A | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8I | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8I-2.7 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8I-2.7A | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8I-2.7AT1 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8I-2.7T1 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8I-4.5A | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8I-4.5AT1 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8IT1 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8IZ | Intersil | IC CPU SUPERV 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8IZ-2.7 | Intersil | IC CPU SUPERV 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8IZ-2.7A | Intersil | IC CPU SUPERVISOR 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8IZ-2.7AT1 | Intersil | IC CPU SUPERV 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8IZ-2.7T1 | Intersil | IC CPU SUPERVISOR 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8IZ-4.5A | Intersil | IC CPU SUPERV 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8IZ-4.5AT1 | Intersil | IC CPU SUPERV 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8IZT1 | Intersil | IC CPU SUPERVISOR 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8T1 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8Z | Intersil | IC CPU SUPERV 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8Z-2.7 | Intersil | IC CPU SUPERV 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8Z-2.7A | Intersil | IC CPU SUPERVISOR 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8Z-2.7AT1 | Intersil | IC CPU SUPERV 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8Z-2.7T1 | Intersil | IC CPU SUPERV 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8Z-4.5A | Intersil | IC CPU SUPERV 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
![]() |
X5323S8ZT1 | Intersil | IC CPU SUPERV 32K EE 8-SOIC | RFQ >> |
| X5323V14 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 14TSSOP | RFQ >> | |
| X5323V14-2.7 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 14TSSOP | RFQ >> | |
| X5323V14-2.7A | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 14TSSOP | RFQ >> | |
| X5323V14-2.7T1 | Intersil | IC SUPERVISOR CPU 32K EE 14TSSOP | RFQ >> |






