Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SKY12239-11 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SKY12239-11 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
SKY12239-11
| Part No | SKY12239-11 |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions, Inc. |
| Description | RF ATTENUATOR 40DB 50OHM 8SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 8-SMD Module |
|---|---|
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | RF Attenuator 40dB 10MHz ~ 1.5GHz 50 Ohms 8-SMD Module |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Frequency Range: | 10MHz ~ 1.5GHz |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Attenuation Value: | 40dB |
| Power (Watts): | - |
| Other Names: | 863-1954-2 |
| Impedance: | 50 Ohms |
Introduce
We can supply SKY12239-11 , send us a request quote to request SKY12239-11 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SKY12239-11.The price and lead time for SKY12239-11 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part SKY12239-11.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





