Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SA5219D,602 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SA5219D,602 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
SA5219D,602
| Part No | SA5219D,602 |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | IC VGA 700MHZ 16-SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | Variable Gain (VGA) |
|---|---|
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tube |
| Supplier Device Package: | 16-SO |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Video Amp, 1 Variable Gain (VGA) 16-SO |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Slew Rate: | - |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Base Part Number: | SA5219 |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 4.5 V ~ 7 V |
| Current - Supply: | 43mA |
| Other Names: | 568-1199-5 935056440602 SA5219D |
| Number of Circuits: | 1 |
| -3db Bandwidth: | 700MHz |
| Output Type: | Differential |
Introduce
We can supply SA5219D,602 , send us a request quote to request SA5219D,602 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SA5219D,602.The price and lead time for SA5219D,602 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part SA5219D,602.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation







