Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LR T64F-CBDB-1-1-20-R33-Z with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LR T64F-CBDB-1-1-20-R33-Z with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
LR T64F-CBDB-1-1-20-R33-Z
| Part No | LR T64F-CBDB-1-1-20-R33-Z |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
| Description | TOPLED BLACK LENS RED |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 2-PLCC |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Supplier Device Package: | 2-PLCC |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | LED Lighting Color TOPLED Red 625nm 2-PLCC |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Height - Seated (Max): | 0.150" (3.80mm) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Flux @ Current/Temperature - Test: | - |
| Current - Max: | 50mA |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.110" W (3.20mm x 2.80mm) |
| Color: | Red |
| Series: | TOPLED |
| Other Names: | LR T64F-CBDB-1-1 LR T64F-CBDB-1-1-20-R33-Z-ND LR T64F-CBDB-1-1-ND LRT64F-CBDB-1-1-20-R33-Z Q65111A3721 |
| Wavelength: | 625nm |
| Current - Test: | 20mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 1.95V |
| Viewing Angle: | 30° |
| Temperature - Test: | 25°C |
Introduce
We can supply LR T64F-CBDB-1-1-20-R33-Z , send us a request quote to request LR T64F-CBDB-1-1-20-R33-Z pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LR T64F-CBDB-1-1-20-R33-Z.The price and lead time for LR T64F-CBDB-1-1-20-R33-Z depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part LR T64F-CBDB-1-1-20-R33-Z.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





