Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HD3-6408-9Z with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy HD3-6408-9Z with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
HD3-6408-9Z
| Part No | HD3-6408-9Z |
|---|---|
| Manufacturer | Intersil |
| Description | IC ASMA ADT CMOS 1.25MHZ 24DIP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | Security Systems |
|---|---|
| Package / Case: | 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Tube |
| Supplier Device Package: | 24-PDIP |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Manchester Encoder/Decoder IC Security Systems 24-PDIP |
| Voltage - Supply, Digital: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Base Part Number: | HD-6408 |
| Voltage - Supply, Analog: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Type: | Manchester Encoder/Decoder |
Introduce
We can supply HD3-6408-9Z , send us a request quote to request HD3-6408-9Z pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number HD3-6408-9Z.The price and lead time for HD3-6408-9Z depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part HD3-6408-9Z.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






