Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ESF3024 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ESF3024 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
ESF3024
| Part No | ESF3024 |
|---|---|
| Manufacturer | Hammond Manufacturing |
| Description | FRAME SWING 27.8X21.8X0.6" BLACK |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| Size / Dimension: | 27.750" L x 21.790" W x 0.620" H (704.85mm x 553.47mm x 15.75mm) |
| For Use With/Related Products: | Eclipse Series |
| Color: | Black |
| Series: | Eclipse |
| Type: | Frame |
| Material: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Frame 27.750" L x 21.790" W x 0.620" H (704.85mm x 553.47mm x 15.75mm) Black |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Features: | Hinged |
Introduce
We can supply ESF3024 , send us a request quote to request ESF3024 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ESF3024.The price and lead time for ESF3024 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part ESF3024.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





