Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CC-41A with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy CC-41A with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
CC-41A
| Part No | CC-41A |
|---|---|
| Manufacturer | B&K Precision |
| Description | RG58C/U BNC TO BNC 36" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| 1st Connector: | BNC, Male Plug |
|---|---|
| Configuration: | BNC to BNC |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Detailed Description: | 36.0" (914.40mm) BNC, Male Plug To BNC, Male Plug Test Lead |
| Cable Length: | 36.0" (914.40mm) |
| 2nd Connector: | BNC, Male Plug |
| Material - Insulation: | - |
| Voltage - Rated: | - |
| Temperature Range: | - |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Color: | Black |
| Series: | - |
| Cable Type: | RG-58C/U |
| Wire Gauge: | - |
Introduce
We can supply CC-41A , send us a request quote to request CC-41A pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number CC-41A.The price and lead time for CC-41A depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part CC-41A.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





