Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy AD21371WBSWZ200 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy AD21371WBSWZ200 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
AD21371WBSWZ200
| Part No | AD21371WBSWZ200 |
|---|---|
| Manufacturer | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Description | SHARC PROCESSOR |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | - |
|---|---|
| Mounting Type: | - |
| Packaging: | - |
| Supplier Device Package: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - I/O: | 3.30V |
| Interface: | DAI, DPI |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Voltage - Core: | 1.20V |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | SHARC® |
| Clock Rate: | 200MHz |
| Base Part Number: | ADSP-21371 |
| Type: | Floating Point |
| Non-Volatile Memory: | ROM (512 kB) |
| On-Chip RAM: | 128kB |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
Introduce
We can supply AD21371WBSWZ200 , send us a request quote to request AD21371WBSWZ200 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number AD21371WBSWZ200.The price and lead time for AD21371WBSWZ200 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part AD21371WBSWZ200.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





