Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 745-69 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 745-69 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
745-69
| Part No | 745-69 |
|---|---|
| Manufacturer | L3 Narda-MITEQ |
| Description | RF ATTENUATOR 69DB 50OHM MODULE |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | Module |
|---|---|
| Email: | info@shengyuic.com |
| Packaging: | Box |
| Series: | - |
| Attenuation Value: | 69dB |
| Power (Watts): | 2W |
| Other Names: | 1949-1114 |
| Detailed Description: | RF Attenuator 69dB 0Hz ~ 18GHz 50 Ohms 2W Module |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency Range: | 0Hz ~ 18GHz |
Introduce
We can supply 745-69 , send us a request quote to request 745-69 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 745-69.The price and lead time for 745-69 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 745-69.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Related parts for 745-69
| Image | Part Number | Manufacturers | Description | View |
|---|---|---|---|---|
![]() |
745-010-520-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-010-520-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-012-520-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-012-520-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-018-520-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 18POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-020-520-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-020-520-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-020-525-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-030-520-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-030-520-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-036-520-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-040-520-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-040-520-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-044-520-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-048-520-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-050-320-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100 | RFQ >> |
| 745-050-520-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100 | RFQ >> | |
| 745-050-520-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100 | RFQ >> | |
![]() |
745-050-525-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-056-320-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-056-520-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-060-520-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-060-522-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100 | RFQ >> |
| 745-060-540-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100 | RFQ >> | |
![]() |
745-062-520-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-064-520-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-064-520-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-072-520-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-072-545-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-080-320-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100 | RFQ >> |
![]() |
745-100-520-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 | RFQ >> |
| 745-100-520-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 | RFQ >> | |
![]() |
745-100-525-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 | RFQ >> |
![]() |
745-100-525-206 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 | RFQ >> |
![]() |
745-100-540-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 | RFQ >> |
![]() |
745-100-545-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 | RFQ >> |
![]() |
745-120-325-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100 | RFQ >> |
![]() |
745-120-345-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100 | RFQ >> |
![]() |
745-120-520-201 | EDAC Inc. | CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100 | RFQ >> |
![]() |
745-280-200 | EDAC Inc. | LIFT TOOL | RFQ >> |
| 745-69 | L3 Narda-MITEQ | RF ATTENUATOR 69DB 50OHM MODULE | RFQ >> |






