Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 17-8921-203 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 17-8921-203 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
17-8921-203
| Part No | 17-8921-203 |
|---|---|
| Manufacturer | 3M |
| Description | TOUCH SCREEN CAPACITIVE 8.75" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Height: | 5.20" (132.08mm) |
|---|---|
| Length: | 7.04" (178.82mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Capacitive Touch Screen Overlay 8.75" (222.31mm) Requires Controller |
| Interface: | Requires Controller |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | MicroTouch™ System SCT3250 |
| Width: | 0.15" (3.73mm) |
| Type: | Capacitive |
| Other Names: | 0-00-51119-95519-4 00051119955194 178921203 3M5520 7010502611 98-0003-2669-8 98000326698 |
| Diagonal Screen Size: | 8.75" (222.31mm) |
Introduce
We can supply 17-8921-203 , send us a request quote to request 17-8921-203 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 17-8921-203.The price and lead time for 17-8921-203 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 17-8921-203.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






