Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TSM1121ID with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy TSM1121ID with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
TSM1121ID
| Part No | TSM1121ID |
|---|---|
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Description | IC HOUSEKEEPING MULT OTPT 14SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tube |
| Supplier Device Package: | 14-SO |
| Number of Voltages Monitored: | 3 |
| Reset Timeout: | 100 ms Minimum |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Supervisor 3 Channel 14-SO |
| Voltage - Threshold: | 4V, 6.1V, 14.2V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Output: | - |
| Series: | - |
| Base Part Number: | TSM1121 |
| Type: | Multi-Voltage Supervisor |
| Other Names: | 497-2335-5 |
| Reset: | - |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
Introduce
We can supply TSM1121ID , send us a request quote to request TSM1121ID pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number TSM1121ID.The price and lead time for TSM1121ID depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part TSM1121ID.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Related parts for TSM1121ID
| Image | Part Number | Manufacturers | Description | View |
|---|---|---|---|---|
| TSM1 | Apex Tool Group | SOLDER-MATE 1LB SOLDER DISPENSER | RFQ >> | |
![]() |
TSM10-9.5-520-TR | E-Switch | SWITCH TACTILE | RFQ >> |
| TSM100IDT | STMicroelectronics | IC AMPLIFIER SINGLE OP 8 SOIC | RFQ >> | |
| TSM1011AID | STMicroelectronics | IC CTRLR CHRGR/ADAPT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM1011AIDT | STMicroelectronics | IC CONTROLLER CC/CV SPMS 8SOIC | RFQ >> | |
| TSM1011AIST | STMicroelectronics | IC CTRLR CC/CV SMPS MINI 8-MSOP | RFQ >> | |
| TSM1011ID | STMicroelectronics | IC CTRLR CHRGR/ADAPT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM1011IDT | STMicroelectronics | IC CTRLR BATT CHRGR/ADAPT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM1011IST | STMicroelectronics | IC CTRLR BATT CHRGR/ADAPT 8-MSOP | RFQ >> | |
| TSM1012AID | STMicroelectronics | IC CTRLR BATT CHRGR/ADAPT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM1012AIDT | STMicroelectronics | IC CONTROLLER CC/CV SMPS 8SOIC | RFQ >> | |
| TSM1012AIST | STMicroelectronics | IC CTRLR CC/CV SMPS MINI 8-MSOP | RFQ >> | |
| TSM1012ID | STMicroelectronics | IC CTRLR BATT CHRGR/ADAPT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM1012IDT | STMicroelectronics | IC CTLR VOLT/CURR BATT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM1012IST | STMicroelectronics | IC CTRLR BATT CHRGR/ADAPT 8-MSOP | RFQ >> | |
| TSM1013AID | STMicroelectronics | IC CTRLR BATT CHRGR/ADAPT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM1013AIDT | STMicroelectronics | IC CONTROLLER CC/CV SMPS 8SOIC | RFQ >> | |
| TSM1013AIST | STMicroelectronics | IC CTRLR CC/CV SMPS MINI 8-MSOP | RFQ >> | |
| TSM1013ID | STMicroelectronics | IC CTRLR BATT CHRGR/ADAPT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM1013IDT | STMicroelectronics | IC CTRLR BATT CHRGR/ADAPT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM1013IST | STMicroelectronics | IC CTRLR BATT CHRGR/ADAPT 8-MSOP | RFQ >> | |
| TSM1014AID | STMicroelectronics | IC CTRLR BATT CHRGR/ADAPT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM1014AIDT | STMicroelectronics | IC CONTROLLER CC/CV SMPS 8SOIC | RFQ >> | |
| TSM1014AIST | STMicroelectronics | IC CTRLR CC/CV SMPS MINI 8-MSOP | RFQ >> | |
| TSM1014ID | STMicroelectronics | IC CTRLR BATT CHRGR/ADAPT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM1014IDT | STMicroelectronics | IC CTRLR BATT CHRGR/ADAPT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM1014IST | STMicroelectronics | IC CTRLR BATT CHRGR/ADAPT 8-MSOP | RFQ >> | |
| TSM101ACD | STMicroelectronics | IC CTRLR VOLTAGE/CURRENT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM101ACDT | STMicroelectronics | IC CTRLR VOLTAGE/CURRENT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM101AID | STMicroelectronics | IC CTRLR VOLTAGE/CURRENT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM101AIDT | STMicroelectronics | IC CONTROLLER VOLT & CUR 8 SOIC | RFQ >> | |
| TSM101CD | STMicroelectronics | IC CTRLR VOLTAGE/CURRENT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM101CDT | STMicroelectronics | IC CTRLR VOLTAGE/CURRENT 8-SOIC | RFQ >> | |
![]() |
TSM101CN | STMicroelectronics | IC CTRLR VOLTAGE/CURRENT 8-DIP | RFQ >> |
| TSM101ID | STMicroelectronics | IC CTRLR VOLTAGE/CURRENT 8-SOIC | RFQ >> | |
| TSM101IDT | STMicroelectronics | IC CTRLR VOLTAGE/CURRENT 8-SOIC | RFQ >> | |
![]() |
TSM102AID | STMicroelectronics | IC CTRLR VOLTAGE/CURRENT 16-SOIC | RFQ >> |
![]() |
TSM102AID | N/A | IC OPAMP/COMP/REF DUAL 16SOIC | RFQ >> |
![]() |
TSM102AIDG4 | N/A | IC OPAMP/COMP/REFERENCE 16SOIC | RFQ >> |
![]() |
TSM102AIDR | N/A | IC DUAL OPAMP/COMP V-REF 16-SOIC | RFQ >> |
![]() |
TSM102AIDT | STMicroelectronics | IC CTRLR OPAMP/COMP/VREF 16SOIC | RFQ >> |
![]() |
TSM102AIPW | N/A | IC OPAMP/COMP/REFERENCE 16TSSOP | RFQ >> |
![]() |
TSM102AIPWR | N/A | IC DUAL OPAMP/COMP V-REF 16TSSOP | RFQ >> |
![]() |
TSM102AIPWRG4 | N/A | IC OPAMP/COMP/REFERENCE 16TSSOP | RFQ >> |
![]() |
TSM102ID | STMicroelectronics | IC CONTROLLER VOLT & CUR 16 SOIC | RFQ >> |
![]() |
TSM102ID | N/A | IC OPAMP/COMP/REFERENCE 16SOIC | RFQ >> |
![]() |
TSM102IDR | N/A | IC DUAL OPAMP/COMP V-REF 16-SOIC | RFQ >> |
![]() |
TSM102IDT | STMicroelectronics | IC CTRLR VOLTAGE/CURRENT 16-SOIC | RFQ >> |
![]() |
TSM102IPW | N/A | IC OPAMP/COMP/REFERENCE 16TSSOP | RFQ >> |
![]() |
TSM102IPWG4 | N/A | IC OPAMP/COMP/REFERENCE 16TSSOP | RFQ >> |







